Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Akcesoria do alkomatów

Nie wystarczy, że wyposażymy się w dobre urządzenie do badania trzeźwości. Trzeba jeszcze dbać o to, by było stale gotowe do użycia. Wiąże się to z koniecznością przestrzegania zaleceń prawidłowego użytkowania, często jednak także zaopatrzenia się w niezbędne w danym przypadku akcesoria do alkomatów. W przypadku bardzo wielu modeli, w tym także tych do użytku indywidualnego, będzie to oznaczać przede wszystkim pamiętanie o tym, by dysponować odpowiednim zapasem ustników. Niech Twój tester będzie do dyspozycji wszystkich uczestników niedawnej biesiady, którzy wciąż nie są pewni swojego stanu! Akcesoria do alkomatów to jednak szersza kategoria, obejmująca różne inne drobiazgi pozwalające w pełni realizować funkcje poszczególnych modeli.

Wszystkie niezbędne akcesoria do alkomatów znajdziesz w naszej ofercie. Niech Twój będzie zawsze gotowy do pracy!

Postać samych ustników do alkomatów może być rozmaita, zależnie od konstrukcji danego modelu – od typowych krótkich, poprzez długie słomki po lejki stosowane w urządzeniach umożliwiających szybkie badania przesiewowe. Zwłaszcza w przypadku tych konstrukcji, gdzie nie są one wielorazowe, dysponowanie odpowiednią ich ilością jest koniecznym warunkiem utrzymania przydatności do pracy. W niektórych sytuacjach jest to rzecz bardzo istotna. Pamiętajmy, że jeśli np. badany pracownik zwróci nam uwagę na fakt, iż alkomat, którego zamierzamy użyć, nie jest w pełni do tego gotowy, jego odmowa może okazać się uzasadnioną jako motywowaną obawą o prawidłowe jego użycie. Dbając o to, by wszelkie niezbędne akcesoria do alkomatów zawsze były pod ręką, odsuwamy tego typu ryzyko i zachowujemy możliwość skutecznego zadbania o bezpieczeństwo pracy.

W przypadku wielu profesjonalnych alkomatów wielką ich zaletą są możliwości wygodnego dokumentowania uzyskiwanych wyników. Mogą one np. współpracować z przenośną drukarką, która znacznie skraca czas potrzebny na przeprowadzenie wszystkich czynności. Akcesoria do alkomatów mogą obejmować także pokrowce czy etui, dzięki którym przenoszone urządzenie będzie chronione przed ryzykiem uszkodzeń mechanicznych bądź pewniej leżało w dłoni.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem alkomatów od wielu lat i znamy wszystkie potrzeby, jakie wiązać się mogą z ich użytkowaniem. We wszelkie akcesoria do alkomatów także wyposażysz się u nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl