Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Alkomaty barowe

Wciąż stosunkowo niewielka część osób zmotoryzowanych wyposaża się we własne alkomaty – grono tych, którym zdarza się sięgać po napoje alkoholowe jest więc znacznie szersze. Alkomat barowy umieszczony we wnętrzu lokali gastronomicznych lub rozmaitych innych obiektów towarzyszących np. infrastrukturze drogowej okazuje się zatem wielce użyteczny. Zwłaszcza, że sięgając po model pobierający opłaty za wykonanie badania, unikamy zbędnych kosztów związanych z jego użytkowaniem.

Istnieje ponadto wiele miejsc, w których rutynowe badanie trzeźwości jest wymogiem bezpieczeństwa. Wysokiej klasy alkomat przemysłowy pozwoli je maksymalnie usprawnić. Przekłada się to mniejsze potrzeby w zakresie zaangażowania personelu. W naszej ofercie znaleźć można alkomaty barowe, wśród których każdy bez trudu znajdzie odpowiedni do potrzeb konkretnego podmiotu. Sprawdź ją i złóż zamówienie!

Wyposaż swój lokal w alkomat barowy i pozwól każdemu zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych

Wszystkie dostępne w naszym sklepie alkomaty barowe to godne zaufania urządzenia zaprojektowane w sposób pozwalający im bez trudu sprostać dużemu obciążeniu pracą, za co odpowiadają przede wszystkim zastosowane w nich najwyższej jakości sensory. Gwarantują one trwałość i długie działanie przed koniecznością dokonania kolejnej kalibracji danego egzemplarza. Jednocześnie są one bardzo proste w obsłudze, która jest intuicyjna, a wynik badania podawany jest w ciągu kilku sekund. W naszym sklepie możesz wyposażyć się w alkomat barowy znakomicie przystosowany do instalacji w miejscu publicznym: wyposażony w trwałą obudowę, a także umożliwiający wyświetlanie na obszernym i czytelnym ekranie rozmaitych treści. Zastosowanie jednorazowych słomek czyni korzystanie z urządzenia łatwym i higienicznym. Alkomat przemysłowy to najlepsze rozwiązanie pozwalające na zapewnienie wielu osobom możliwości dokonania błyskawicznego, precyzyjnego badania trzeźwości. Pozwala skutecznie zadbać o dyscyplinę i bezpieczeństwo w wielu branżach, w których liczyć się trzeba ze szczególnym ryzykiem towarzyszącym wykonywaniu pracy.

Wszystkie alkomaty barowe wymagają regularnej obsługi technicznej, co oznacza przede wszystkim konieczność okresowej kalibracji. Dysponując profesjonalnym laboratorium służymy wszelkim wsparciem w tym zakresie. Z naszą pomocą Twój alkomat przemysłowy pozostanie w pełni niezawodny. Sprawdź całą przygotowaną przez nas ofertę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl