Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Alkomaty bez ustnika

Nie brakuje sytuacji, gdy badaniu trzeźwości poddać trzeba bardzo dużą grupę osób. Z takimi potrzebami mierzyć się muszą funkcjonariusze służb i pracownicy rozmaitych formacji ochronnych. Niejednokrotnie występują one także w zakładach pracy. Alkomat bezustnikowy jest wówczas najlepszym rozwiązaniem, dzięki któremu testy nie będą uciążliwe ani dla osób badanych, ani dla tych, który je wykonują. Zalety tego typu urządzeń najpierw doceniła policja i charakterystyczna „świeczka” szybko stała się coraz częściej spotykanym elementem jej wyposażenia. Z czasem alkomaty bezustnikowe zyskały znacznie szersze grono odbiorców, tym bardziej, że wciąż przybywa udanych modeli tego typu, a cena wielu z nich jest bardzo korzystna. Łatwo przekonać się o tym przeglądając obszerną ofertę naszego sklepu. Przyjrzyj się jej bliżej i wybierz odpowiedni dla siebie alkomat bez ustnika!

Alkomat bezustnikowy Alkotech AT-1000 Alkomat bezustnikowy Alkotech AT-1000
Producent: Alco-tech
Cena: 1 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat DRAGER 5820 z opcją bez ustnika Alkomat DRAGER 5820 z opcją bez ustnika
Producent: Drager
Cena: 1 414,50 zł
szt.
zobacz więcej
Przemysłowy Alkomat ALCOLIFE F10 lite Przemysłowy Alkomat ALCOLIFE F10 lite
Producent: Alcolife
Cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej

Przekonaj się, jak bardzo alkomaty bez ustnika ułatwiają wykonywanie wielu badań trzeźwości

Ważnym powodem, dla którego coraz więcej użytkowników, przede wszystkim instytucjonalnych oraz przedsiębiorców, sięga po alkomaty bezustnikowe, jest oczywiście brak konieczności stosowania ustników. Tam, gdzie zachodzi konieczność regularnego wykonywania licznych badań, znacznie obniża to związane z tym koszty. Nawet ustniki wielorazowe nie są wystarczającym rozwiązaniem, jeśli na badanie czeka wiele osób jednocześnie. Kolejnym problemem, który rozwiązać może tylko alkomat bezustnikowy, jest czas. Cały test trwający kilkadziesiąt sekund może nie wydawać się zbyt długi, jednak gdy pomnożymy go przez liczbę kilkudziesięciu oczekujących, nie mówiąc o sytuacji, gdy jest ich jeszcze więcej, zadanie robi się kłopotliwe. Alkomat bez ustnika działa błyskawicznie i pozwala w ciągu kilku sekund stwierdzić, czy w organizmie badanej osoby jest alkohol, czy go nie ma – a w przypadku wielu czynności wystarczy, że wiemy tylko to. W ofercie naszego sklepu znaleźć można jednak i takie alkomaty bez ustnika, które od razu podadzą konkretny wynik liczbowy.

Ponieważ alkomaty bezustnikowe są propozycjami adresowanymi przede wszystkim do służb, charakteryzuje je bardzo wysoka jakość sensorów. Często sięgają więc po nie także indywidualni odbiorcy, np. kierowcy zawodowi, którzy nie mogą sobie pozwolić na ryzyko niepoprawnego pomiaru. Zwłaszcza, że ich cena jest nader atrakcyjna. Prywatni użytkownicy cenią sobie także wygodę stosowania, jaką zapewnia działający w mgnieniu oka alkomat bezustnikowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl