Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Blokady alkoholowe

Bezwzględne karanie osób prowadzących pojazdy w stanie nietrzeźwym jest w interesie nas wszystkich i kwestionować jego zasadności nie sposób. Życie stawia nas jednak w różnych sytuacjach i utrata mobilności na skutek odebrania uprawnień bywa poważnym kłopotem. Blokada alkoholowa do samochodu, czyli specjalny alkomat blokujący zapłon jest sposobem na to, by ją odzyskać. Trzeba złożyć do sądu wniosek o zmianę wykonywania środka karnego i dowieść, że nie stanowimy już zagrożenia i że alkoblokada pozwoli nam np. poprawić materialną sytuację rodziny. Musi jednak minąć połowa czasu orzeczonego zakazu lub dziesięć lat, jeśli był on dożywotni. Do oferty naszego sklepu włączyliśmy blokady alkoholowe pochodzące od sprawdzonych producentów. Cena każdej z nich jest nader korzystna. Skutecznie chronią one kierującego i innych uczestników ruchu przed nieodpowiedzialnymi zachowaniami. Jednocześnie każda proponowana przez nas blokada antyalkoholowa jest urządzeniem naprawdę wygodnym w użyciu.

Blokada alkoholowa w samochodzie nie musi być uciążliwa w użytkowaniu. Przekonaj się sam!

Niejeden użytkownik pojazdu, w którym zainstalowana jest alkoblokada może mieć pokusę, aby próbować takie urządzenie oszukać, narażając się na kolejne konsekwencje. Nic z tego! Oferowane przez nas blokady alkoholowe wykrywają próby manipulacji i nie tylko nie pozwolą na uruchomienie silnika, ale może też dość do sytuacji, gdy zostanie on zablokowany w sposób wymagający fachowej pomocy. Wszystkie pomiary i inne zdarzenia są ponadto zapisywane w pamięci. Jednocześnie blokada alkoholowa w samochodzie zaprojektowana jest tak, aby jak najmniej utrudniać jego użytkowanie – osiąga więc gotowość do pracy w krótkim czasie, a jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Ponieważ samochodowa alko blokada zainstalowana na stałe w pojeździe musi sprostać trudniejszym warunkom, cena takiego urządzenia jest wyższa niż typowych testerów, w dalszym ciągu pozostaje jednak korzystna. Zwłaszcza w obliczu korzyści płynących z możliwości odzyskania mobilności. Jak to wygląda w praktyce?

Gdy uda nam się uzyskać korzystne dla nas orzeczenie sądu, zapraszamy do zakupów. Nie wystarczy jednak, że blokada antyalkoholowa zostanie zainstalowana. Jeśli okres zakazu był dłuższy niż rok, konieczny będzie ponowny egzamin, po czym odbieramy prawo jazdy ze stosowną adnotacją. Samochód, w którym założona jest już blokada alkoholowa musi zostać jeszcze poddany badaniu technicznemu. Gdy w dowodzie rejestracyjnym pojawi się odpowiedni wpis, można ponownie stać się kierowcą. Szerokiej drogi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl