Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Alkomaty Elektrochemiczne

Dawniej alkomaty elektrochemiczne uważane były za urządzenia przeznaczone dla profesjonalistów. Czasy te minęły jednak już lata temu! Technologia ta stała się znacznie bardziej dostępną. Dziś w godny pełnego zaufania, a jednocześnie naprawdę niedrogi alkomat elektrochemiczny wyposażyć się może każdy. Alkomat z sensorem elektrochemicznym jest niewrażliwy na ryzyko zafałszowania wyniku badania. Ponadto dobry model może między kalibracjami wykonać ich tak dużo, że w zupełności wystarcza to indywidualnemu użytkownikowi, nawet jeśli sięga on po swój egzemplarz stosunkowo często. Zbierane przez każdy dobry alkomat elektrochemiczny opinie potwierdzają, że warto wyposażyć się w tego typu urządzenie. W ofercie naszego sklepu czeka na Ciebie szeroki wybór modeli, spośród których bez trudu wybierzesz najlepszy dla siebie.

Alcovisor® MARS BT ELITE Alcovisor® MARS BT ELITE
Producent: ALCOVISOR
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat ALCOFORCE AF 350 Alkomat ALCOFORCE AF 350
Producent: AlcoForce
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat AlcoForce Cobra Alkomat AlcoForce Cobra
Producent: AlcoForce
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Alcoforce Inspire Alkomat Alcoforce Inspire
Cena: 369,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Alcotech AT-8030 Alkomat Alcotech AT-8030
Producent: Alco-tech
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat alkoSure Entria F4 Alkomat alkoSure Entria F4
Producent: kotex
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat alkoSure Optima F16 Alkomat alkoSure Optima F16
Producent: kotex
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dbaj o swój alkomat z czujnikiem elektrochemicznym, a nie zawiedzie Cię nigdy!

Wyposażony w czujnik elektrochemiczny alkomat mierzy napięcie, jakie powstaje na skutek uwalniania elektronów z kwasu octowego. Ten z kolei jest wynikiem reakcji pomiędzy alkoholem a związkami chemicznymi (np. platyna) na potencjale elektrody sensora. Technologia ta eliminuje ryzyko, że alkomaty elektrochemiczne reagować będą na inne substancje niż alkohol i stosowana jest dziś powszechnie. Mamy więc do wyboru dużo modeli, wśród których możemy łatwo znaleźć najlepiej odpowiadający własnym potrzebom. Atrakcyjna jak na dobry alkomat elektrochemiczny cena wielu z nich sprawia, że wyposażenie się w precyzyjne urządzenie nie stanowi dziś najmniejszego problemu. Liczne formułowane przez osoby użytkujące już alkomaty elektrochemiczne opinie dowodzą, że jest to właściwy wybór. Poza precyzją i powtarzalnością pomiaru, ich producenci dbają też o wygodę użytkowania i intuicyjność obsługi.

Trzeba jedynie pamiętać, że alkomat z sensorem elektrochemicznym wymaga regularnej obsługi serwisowej. Jakkolwiek jest to najdoskonalsza z powszechnie stosowanych i przystępnych cenowo technologii pomiarowych, czujnik taki z czasem zmienia swoją czułość. Konieczne jest więc jego skalibrowanie, a więc dostrojenie układu elektronicznego do aktualnego stanu. Służymy naszymi błyskawicznymi usługami w tym zakresie! Alkomat elektrochemiczny wymaga także ochrony przed czynnikami szkodzącymi trwałości sensora, takimi jak np. skrajne temperatury czy opary chemiczne lub bardzo wysokie stężenie alkoholu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl