Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Alkomaty osobiste do użytku prywatnego

Nigdy nie możemy być pewni, kiedy nasz organizm poradzi sobie ze spożytym alkoholem. Wpływa na to zbyt wiele czynników i żaden kalkulator nie da tu ścisłego wyniku. Nie jest to problem, gdy mamy dużo wolnego czasu. A jeśli go brak? Kiedy kończy się lekkomyślność, a zaczyna nadgorliwość? Wyposaż się w alkomat domowy i nie zadawaj sobie takich pytań! Bezpośrednie badanie trzeźwości przy użyciu wysokiej jakości urządzenia to jedyny pewny sposób na to, by móc ustalić moment, w którym można już wrócić za kierownice bądź do innych ryzykownych czynności. Domowy alkomat nie musi być urządzeniem bardzo kosztownym – postęp techniczny sprawił, że modele oparte na niezawodnej technologii elektrochemicznej są dziś dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wystarczy rzucić okiem na przygotowaną przez nas ofertę! Przyjrzyj się bliżej poszczególnym modelom i sprawdź, które alkomaty osobiste odpowiadają Twoim potrzebom!

Alkomat AL-9000 marki PROMILER Alkomat AL-9000 marki PROMILER
Producent: Promiler
Cena: 739,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Alkohit X60 Alkomat Alkohit X60
Producent: Alkohit
Cena: 659,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat BACscan® F-60 Alkomat BACscan® F-60
Producent: BACscan
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej

Sięgnij po własny alkomat osobisty i nigdy nie ryzykuj jazdy lub pracy pod wpływem alkoholu

Problem prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości nie wynika wyłącznie z lekkomyślności. Gdy ustąpi kac, a w organizmie pozostanie jeszcze nieco alkoholu powodującego obniżenie krytycyzmu, trudno jest określić swój stan. To bardzo niebezpieczna sytuacja – nie mniej niż łatwo dostrzegalne upojenie. Nie jesteśmy bowiem w pełni sprawni, a nie tylko o tym nie wiemy, ale też grozi nam przesadny optymizm w ocenie własnych możliwości!

Alkomat osobisty powinien więc należeć do wyposażenia każdego kierowcy, któremu zdarza się sięgać po alkohol. Zwłaszcza gdy robi to podczas wyjazdów, co jest przecież bardzo częste – czy po to jedziemy wszak na święta do rodziny przez pół Polski, żeby nie móc się bawić?

Wyłącznie wysokiej jakości alkomat domowy pozwoli nam wówczas ustalić, czy już powinniśmy kierować pojazdem. Nie ryzykuj ani jazdy po pijanemu, ani pospiesznego powrotu w ostatnim momencie, jeśli nie jest to konieczne!

Alkomaty osobiste to kategoria produktów obejmująca wiele propozycji. W tej roli możemy dziś wykorzystywać wysokiej jakości urządzenia elektrochemiczne – ich cena jest znaczenie bardziej przystępna niż przed laty. Producenci oferowanych przez nas modeli zadbali nie tylko o poprawność wyników, ale także łatwość użytkowania. Niejeden domowy alkomat charakteryzuje się ponadto kompaktowymi wymiarami, dzięki którym bardzo łatwo mieć go ze sobą wszędzie, gdzie może być potrzebny. Wybierz alkomat domowy, który spełni Twoje oczekiwania i dbaj o bezpieczeństwo własne i innych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl