Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Profesjonalne alkomaty z atestem

Lekkie, przenośne alkomaty to nie jest na naszym rynku nowość, jednak nie wszystkie spośród tych, które w ciągu minionych lat trafiały do sklepów, godne były zaufania. Nigdy nie warto kierować się wyłącznie tym, aby kupować je jak najtaniej. Ceny alkomatów z atestem są wyższe, jednak w pełni rekompensują je możliwości urządzeń. Szczególne wymagania w tym zakresie mają formacje porządkowe, użytkownicy instytucjonalni i firmy. Alkomat atestowany do użytku służbowego sprosta im bez najmniejszego trudu. Jest to sprzęt zaprojektowany do znacznie większego obciążenia pracą, z sensorem zdolnym wykonać przed kalibracją dużo większą liczbę badań niż te stosowane w tańszych modelach. Oznacza to, że profesjonalny alkomat z atestem wymaga rzadszych czynności serwisowych, a więc jest mniej kłopotliwy i kosztowny w obsłudze. Jest to oszczędność, którą szybko można odczuć w trakcie użytkowania. Wybierz dobrze, a przekonasz się o tym w praktyce!

Alkomat AlcoSensor RBTXL Alkomat AlcoSensor RBTXL
Producent: intoximeters
Cena: 10 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat ALP-1 marki PROMILER Alkomat ALP-1 marki PROMILER
Producent: Promiler
Cena: 1 585,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat dowodowy Alco-Sensor VXL Alkomat dowodowy Alco-Sensor VXL
Producent: intoximeters
Cena: 6 495,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat dowodowy AlcoVisor Mercury Alkomat dowodowy AlcoVisor Mercury
Producent: ALCOVISOR
Cena: 1 359,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Policyjny AlcoSensor FST Alkomat Policyjny AlcoSensor FST
Producent: intoximeters
Cena: 2 895,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Policyjny LIFELOC F10 Alkomat Policyjny LIFELOC F10
Producent: Lifeloc
Cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

Tam, gdzie potrzebny jest najlepszy sprzęt, wybieraj dobre alkomaty z atestem. Nie zawiodą Cię!

Technologia spotykana w modelach dla indywidualnych odbiorców jest taka sama jak ta, którą zwykle wykorzystują alkomaty z atestem umożliwiającym ich użytkowanie służbowe. Inna jest jednak przede wszystkim cena i jakość sensora – nie ma przecież ekonomicznego sensu montaż bardzo drogiego w urządzeniu stosowanym sporadycznie. Jeśli jednak stale wykonywana będzie duża liczba badań, nadmierne oszczędności okażą się kosztowne! Zwracaj uwagę zarówno na posiadany przez alkomat atest, jak i na jego funkcje. Alkomat z atestem często jest modelem bardziej zaawansowanym, pozwalającym np. na wprowadzanie danych, komunikację z innymi urządzeniami, drukowanie wyników czy personalizację wielu ustawień. W rezultacie tam, gdzie wykorzystywany jest atestowany alkomat, praca z nim, gdy jest jej dużo, okazuje się zdecydowanie łatwiejsza. To kolejna kwestia decydująca o tym, że i tak atrakcyjna jak na dobry profesjonalny alkomat z atestem cena okazuje się jeszcze bardziej korzystna.

Po alkomat atestowany sięgamy przede wszystkim po to, by mieć pewność każdego kolejnego pomiaru. Niejednokrotnie chcemy jednak także mieć możliwość uzyskania wyniku o wartości dowodowej. W takich sytuacji pamiętać trzeba nie tylko o tym, by takie alkomaty z atestem kalibrować, ale i poddawać wzorcowaniu i dysponować aktualnym w dniu badania dokumentem je potwierdzającym. Dzięki profesjonalnemu laboratorium służymy wszelkim wsparciem technicznym! Z nami wykorzystasz możliwości, jakie ma Twój alkomat atestowany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl