Producenci
Promocje
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 1 049,00 zł
szt.

Profesjonalne alkomaty z atestem

Lekkie, przenośne alkomaty to nie jest na naszym rynku nowość, jednak nie wszystkie spośród tych, które w ciągu minionych lat trafiały do sklepów, godne były zaufania. Nigdy nie warto kierować się wyłącznie tym, aby kupować je jak najtaniej. Ceny alkomatów z atestem są wyższe, jednak w pełni rekompensują je możliwości urządzeń. Szczególne wymagania w tym zakresie mają formacje porządkowe, użytkownicy instytucjonalni i firmy. Alkomat atestowany do użytku służbowego sprosta im bez najmniejszego trudu. Jest to sprzęt zaprojektowany do znacznie większego obciążenia pracą, z sensorem zdolnym wykonać przed kalibracją dużo większą liczbę badań niż te stosowane w tańszych modelach. Oznacza to, że profesjonalny alkomat z atestem wymaga rzadszych czynności serwisowych, a więc jest mniej kłopotliwy i kosztowny w obsłudze. Jest to oszczędność, którą szybko można odczuć w trakcie użytkowania. Wybierz dobrze, a przekonasz się o tym w praktyce!

Alkomat AlcoSensor RBTXL Alkomat AlcoSensor RBTXL
Producent: intoximeters
Cena: 10 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat ALP-1 marki PROMILER Alkomat ALP-1 marki PROMILER
Producent: Promiler
Cena: 1 585,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat dowodowy Alco-Sensor VXL Alkomat dowodowy Alco-Sensor VXL
Producent: intoximeters
Cena: 6 495,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat dowodowy AlcoVisor Mercury Alkomat dowodowy AlcoVisor Mercury
Producent: ALCOVISOR
Cena: 1 359,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Producent: Drager
Cena: 1 049,00 zł 1 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Alkomat Policyjny AlcoSensor FST Alkomat Policyjny AlcoSensor FST
Producent: intoximeters
Cena: 2 895,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Policyjny LIFELOC F10 Alkomat Policyjny LIFELOC F10
Producent: Lifeloc
Cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

Tam, gdzie potrzebny jest najlepszy sprzęt, wybieraj dobre alkomaty z atestem. Nie zawiodą Cię!

Technologia spotykana w modelach dla indywidualnych odbiorców jest taka sama jak ta, którą zwykle wykorzystują alkomaty z atestem umożliwiającym ich użytkowanie służbowe. Inna jest jednak przede wszystkim cena i jakość sensora – nie ma przecież ekonomicznego sensu montaż bardzo drogiego w urządzeniu stosowanym sporadycznie. Jeśli jednak stale wykonywana będzie duża liczba badań, nadmierne oszczędności okażą się kosztowne! Zwracaj uwagę zarówno na posiadany przez alkomat atest, jak i na jego funkcje. Alkomat z atestem często jest modelem bardziej zaawansowanym, pozwalającym np. na wprowadzanie danych, komunikację z innymi urządzeniami, drukowanie wyników czy personalizację wielu ustawień. W rezultacie tam, gdzie wykorzystywany jest atestowany alkomat, praca z nim, gdy jest jej dużo, okazuje się zdecydowanie łatwiejsza. To kolejna kwestia decydująca o tym, że i tak atrakcyjna jak na dobry profesjonalny alkomat z atestem cena okazuje się jeszcze bardziej korzystna.

Po alkomat atestowany sięgamy przede wszystkim po to, by mieć pewność każdego kolejnego pomiaru. Niejednokrotnie chcemy jednak także mieć możliwość uzyskania wyniku o wartości dowodowej. W takich sytuacji pamiętać trzeba nie tylko o tym, by takie alkomaty z atestem kalibrować, ale i poddawać wzorcowaniu i dysponować aktualnym w dniu badania dokumentem je potwierdzającym. Dzięki profesjonalnemu laboratorium służymy wszelkim wsparciem technicznym! Z nami wykorzystasz możliwości, jakie ma Twój alkomat atestowany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl