Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Ustniki do alkomatów

Wyposażenie się w wysokiej jakości, wiarygodny analizator wydechu pozwala nam w mgnieniu oka rozwiać wątpliwości co do stanu własnego lub innych osób, a więc skutecznie zadbać o bezpieczeństwo. Chyba, że okaże się, że skończyły nam się ustniki do alkomatu. Nie dopuść do tego! Dbaj o to, by dysponować taką ich ilością, jakiej może wymagać przeznaczenie danego urządzenia i sytuacja, w której będzie ono potrzebne. Ustnik do alkomatu to zawsze niezbyt kosztowny, a bardzo ważny drobiazg, który pozwoli w każdym momencie zrobić użytek z posiadanego testera. W naszym sklepie dostępne są ustniki do alkomatu przeznaczone do szeregu modeli, a cena każdego z nich jest korzystna. Czym prędzej sprawdź więc całą ofertę i dołóż starań, by zawsze mieć je pod ręką.

Ustnik do Alkomatu  DA-8500 Gold Ustnik do Alkomatu DA-8500 Gold
Producent: FITALCO
Cena: 1,10 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do alkomatu ALP-1 Ustnik do alkomatu ALP-1
Producent: Sentech
Cena: 1,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do alkomatu Drager 3820 Ustnik do alkomatu Drager 3820
Producent: Drager
Cena: 5,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do Alkomatu Drager 5000 Ustnik do Alkomatu Drager 5000
Producent: Drager
Cena: 17,22 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do Alkomatu FIT 333 Ustnik do Alkomatu FIT 333
Producent: FITALCO
Cena: 2,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do Alkomatu FITalco A1 Ustnik do Alkomatu FITalco A1
Producent: FITALCO
Cena: 1,10 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do Alkomatu FITalco Black Ustnik do Alkomatu FITalco Black
Producent: FITALCO
Cena: 1,10 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do Alkomatu FITalco Nero Ustnik do Alkomatu FITalco Nero
Producent: FITALCO
Cena: 1,10 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do alkomatu LifeGuard Ustnik do alkomatu LifeGuard
Producent: LifeGuard
Cena: 6,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ustnik do Alkomatu Lion 500 Ustnik do Alkomatu Lion 500
Producent: FITALCO
Cena: 1,30 zł
szt.
zobacz więcej

Sprawdź, czy masz ustniki do alkomatu w odpowiedniej ilości i złóż zamówienie!

Choć indywidualne alkomaty stale zyskują na popularności, niejednokrotnie może się okazać, że jesteśmy w danym towarzystwie jedyną osobą wyposażoną w takie urządzenie. Jeśli miniony dzień spędziliśmy na beztroskiej zabawie, a teraz czeka nas długa droga do domów, możemy być pewni, że nie zabraknie chętnych do wykonania badania. Warto więc mieć w zapasie dodatkowe ustniki do alkomatu. To niewielki koszt, a pozwala uniknąć poważnego ryzyka!

O tym, by zawsze mieć pod ręką gotowy do użycia ustnik do alkomatu powinni pamiętać także ci, którzy alkomatem posługują się dbając o bezpieczeństwo pracy. Pracownik może wszak odmówić poddania się badaniu, jeśli nie będzie możliwości jego prawidłowego wykonania – a z taką sytuacją mamy przecież do czynienia, gdy w danym typie urządzenia potrzebny będzie indywidualny ustnik do alkomatu i akurat go zabraknie. Zasadność tej odmowy trudno będzie wówczas podważyć. Wyeliminuj takie ryzyko i dopilnuj, by za każdym razem móc wykonać poprawny test, pozwalający na uzyskanie wiarygodnego, precyzyjnego wyniku. Skalibrowany, gotowy do pracy analizator wydechu oraz ustniki do alkomatu w ilości odpowiadającej konkretnym potrzebom sprawią, że zawsze będziesz w stanie skutecznie zadbać o bezpieczeństwo. Nader atrakcyjna jak na wysokiej jakości ustnik do alkomatu cena to to kolejny argument za tym, by wyposażyć się w stosowny zapas. W bardzo szerokiej ofercie przygotowanej przez nasz sklep znaleźć można wyroby przeznaczone do wielu modeli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl