Producenci
Promocje
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 1 049,00 zł
szt.

Alkomaty z drukarką

Istnieją sytuacje, gdy wynik przeprowadzonego badania może mieć istotne znaczenie dla losu poddanej mu osoby. Konieczna jest więc jego wiarygodna dokumentacja – fakt, iż wiele urządzeń zapisuje je w pamięci nie wystarcza. Alkomaty z drukarką to zatem najlepsze rozwiązane, z którego chętnie korzystają służby mundurowe, a także wielu innych profesjonalnych użytkowników. W ofercie naszego sklepu znaleźć można zarówno niejeden wysokiej klasy alkomat z wydrukiem, jak i drukarkę w postaci osobnego urządzenia kompatybilnego z testerami tego samego producenta.

Rozwiązanie takie znacznie upraszcza wiele czynności, w toku których ustalić trzeba stan trzeźwości. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o tym sam!

Alkomat z drukarką pozwoli Ci natychmiast wytworzyć dokumentację z wykonanego badania

Projektanci tworzący dostępne w naszej ofercie alkomaty z drukarką zadbali o wszystkie aspekty istotne z punktu widzenia użytkownika. Jest to nie tylko wygoda pracy, ale także redukcja towarzyszących temu kosztów. Standardem jest więc stosowanie drukarek sublimacyjnych, dzięki czemu wykorzystując alkomat z wydrukiem nie ma konieczności sięgania po żadne tusze czy taśmy. Naturalnie każdy proponowany przez nas alkomat z drukarką, będąc urządzeniem stworzonym m.in. z myślą o funkcjonariuszach służb, charakteryzuje się wielką precyzją i powtarzalnością pomiaru. Zastosowano w nich bardzo trwałe sensory, zdolne wykonać przed kolejną kalibracją dużą liczbę badań. Tego typu alkomaty z drukarką stanowią zatem niezwykle użyteczny sprzęt, wprost niezastąpiony wszędzie tam, gdzie regularnie przeprowadzać trzeba znaczną ilość testów. Zwłaszcza, że możemy wyposażyć się w model pozwalający na wprowadzanie danych badanej osoby czy konfigurowanie wielu parametrów pracy.

Alkomat z wydrukiem wyniku pozwala w mgnieniu oka wytworzyć użyteczny materiał dowodowy. Należy jednak pamiętać, że aby mógł być on uznany w jakimkolwiek postępowaniu, zweryfikowana musi być poprawność pracy konkretnego egzemplarza. Konieczne jest więc jego wzorcowanie, a potwierdzający je dokumentu musi być ważny w dniu wykonywania danego badania. Służymy wszelką pomocą w zakresie obsługi technicznej, abyś wszystkie możliwości, jakie oferuje Twój alkomat z drukarką, mógł zawsze wykorzystać w pełni!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl