Producenci
Promocje
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.

Alkomaty z drukarką

Istnieją sytuacje, gdy wynik przeprowadzonego badania może mieć istotne znaczenie dla losu poddanej mu osoby. Konieczna jest więc jego wiarygodna dokumentacja – fakt, iż wiele urządzeń zapisuje je w pamięci nie wystarcza. Alkomaty z drukarką to zatem najlepsze rozwiązane, z którego chętnie korzystają służby mundurowe, a także wielu innych profesjonalnych użytkowników. W ofercie naszego sklepu znaleźć można zarówno niejeden wysokiej klasy alkomat z wydrukiem, jak i drukarkę w postaci osobnego urządzenia kompatybilnego z testerami tego samego producenta.

Rozwiązanie takie znacznie upraszcza wiele czynności, w toku których ustalić trzeba stan trzeźwości. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o tym sam!

Alkomat z drukarką pozwoli Ci natychmiast wytworzyć dokumentację z wykonanego badania

Projektanci tworzący dostępne w naszej ofercie alkomaty z drukarką zadbali o wszystkie aspekty istotne z punktu widzenia użytkownika. Jest to nie tylko wygoda pracy, ale także redukcja towarzyszących temu kosztów. Standardem jest więc stosowanie drukarek sublimacyjnych, dzięki czemu wykorzystując alkomat z wydrukiem nie ma konieczności sięgania po żadne tusze czy taśmy. Naturalnie każdy proponowany przez nas alkomat z drukarką, będąc urządzeniem stworzonym m.in. z myślą o funkcjonariuszach służb, charakteryzuje się wielką precyzją i powtarzalnością pomiaru. Zastosowano w nich bardzo trwałe sensory, zdolne wykonać przed kolejną kalibracją dużą liczbę badań. Tego typu alkomaty z drukarką stanowią zatem niezwykle użyteczny sprzęt, wprost niezastąpiony wszędzie tam, gdzie regularnie przeprowadzać trzeba znaczną ilość testów. Zwłaszcza, że możemy wyposażyć się w model pozwalający na wprowadzanie danych badanej osoby czy konfigurowanie wielu parametrów pracy.

Alkomat z wydrukiem wyniku pozwala w mgnieniu oka wytworzyć użyteczny materiał dowodowy. Należy jednak pamiętać, że aby mógł być on uznany w jakimkolwiek postępowaniu, zweryfikowana musi być poprawność pracy konkretnego egzemplarza. Konieczne jest więc jego wzorcowanie, a potwierdzający je dokumentu musi być ważny w dniu wykonywania danego badania. Służymy wszelką pomocą w zakresie obsługi technicznej, abyś wszystkie możliwości, jakie oferuje Twój alkomat z drukarką, mógł zawsze wykorzystać w pełni!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl